• 1 Veld Zondag man

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    SV Nieuw Utrecht 1Weesp FC 126 nov14:00
    FC Weesp 1Elinkwijk 13 dec14:00
    Hooglanderveen 1FC Weesp 110 dec14:00
    FC Weesp 1Kampong 117 dec14:00
  • Poule programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    26/11/201714:00SV Nieuw Utrecht 1 - Weesp FC 1
    26/11/201714:00Vriendenschaar 1 - Abcoude 1
    26/11/201714:00Hooglanderveen 1 - SCH '44 1
    26/11/201714:00DCG Rksv 1 - VVIJ 1
    26/11/201714:00Soest SO 1 - PVC 1
    26/11/201714:00Elinkwijk 1 - NVC 1
    26/11/201714:30Kampong 1 - PVCV 1
    03/12/201714:00VVIJ 1 - Hooglanderveen 1
    03/12/201714:00Abcoude fc 1 - Soest SO 1
    03/12/201714:00FC Weesp 1 - Elinkwijk 1
    03/12/201714:00SCH '44 1 - Kampong 1
    03/12/201714:00PVCV 1 - Vriendenschaar 1
    03/12/201714:00NVC 1 - SV Nieuw Utrecht 1
    03/12/201714:00PVC 1 - DCG Rksv 1
  • Pouleuitslagen

    DatumopgemaaktWedstrijdUitslagDetails
    19 novAbcoude fc 1 - Elinkwijk 13 - 3
    19 novVVIJ 1 - Vriendenschaar 12 - 3
    19 novNVC 1 - FC Weesp 12 - 0
    19 novPVCV 1 - Hooglanderveen 12 - 4
    19 novDCG Rksv 1 - Soest SO 14 - 5
    19 novPVC 1 - Kampong 10 - 3
    19 novSCH '44 1 - Nieuw Utrecht SV 12 - 1
  • Poulestanden 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1NVC 188002024
    2Soest SO 187011721
    3Kampong 187011321
    4SCH '44 186021418
    5Nieuw Utrecht SV 18422314
    6Elinkwijk 18323111
    7Vriendenschaar 18314-110
    8Hooglanderveen 18314-310
    9PVCV 18305-169
    10DCG Rksv 18053-55
    11PVC 18125-95
    12FC Weesp 18125-115
    13Abcoude fc 18116-94
    14VVIJ 18107-143

    Poulestanden 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Altius 1110023
    2FC Weesp 11001-20

    Poulestanden 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1FC Weesp 1110003
    2FC Aalsmeer 1100100

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Fortuna Wormerveer sv 13300129
    2FC Weesp 1320106
    3HBOK 13102-73
    4KFC 13003-50
  • Verslagen
    Verslagen zondag 1
    2 okt 2017

    Hier komt de eerste regel tekst ... (vul hier aan)

    Vandaag stond de 1e thuiswedstrijd van FC Weesp op het programma. DCG was de tegenstander. DCG had ...