• KNVB wedstrijdprogramma thuis- en uitwedstrijden

    Hieronder vindt u het KNVB wedstrijdprogramma voor de komende weken. De overzichten zijn gesorteerd op datum en aanvangstijd:

    • Overzicht van de thuiswedstrijden
    • Overzicht van de uitwedstrijden
  • Programma thuiswedstrijden (KNVB)

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Weesp FC JO12-3RAP JO12-120 sep19:00
    Weesp FC 35+1Zeeburgia 35+122 sep20:00
    Weesp FC 35+1Buitenboys 35+122 sep20:40
    FC Weesp JO13-1Buitenveldert JO13-223 sep09:00
    FC Weesp JO9-1RKAVIC JO9-123 sep09:00
    FC Weesp JO10-2BFC JO10-623 sep09:00
    FC Weesp JO8-1AS 80 JO8-423 sep09:00
    FC Weesp JO9-2Almere FC JO9-323 sep10:30
    FC Weesp JO8-3Altius JO8-223 sep10:30
    FC Weesp JO11-2AS 80 JO11-523 sep10:30
    FC Weesp JO11-3Nederhorst JO11-223 sep10:30
    FC Weesp JO12-2Diemen JO12-323 sep11:00
    FC Weesp JO9-5Diemen JO9-623 sep12:00
    FC Weesp JO8-2Waterwijk JO8-323 sep12:00
    FC Weesp 1Zeeburgia 123 sep14:00
    FC Weesp JO14-1Monnickendam JO14-124 sep09:30
    FC Weesp JO15-3RODA 23 JO15-324 sep09:30
    FC Weesp 35+1Maarssen 35+124 sep12:00
    FC Weesp JO17-3TABA JO17-324 sep12:00
    FC Weesp 35+1Kockengen 35+124 sep12:30
    FC Weesp 5Laren 99 224 sep14:00
    FC Weesp JO17-2Meer de JO17-124 sep14:00
    FC Weesp VR1Zwanenburg VR124 sep14:00
    FC Weesp JO12-1Sporting Almere JO12-130 sep09:00
    FC Weesp JO9-3BFC JO9-530 sep09:00
    FC Weesp JO12-3BVV 31 JO12-130 sep09:00
    FC Weesp JO10-1Tos Actief JO10-130 sep09:00
    FC Weesp JO11-4BFC JO11-730 sep10:30
    FC Weesp JO10-3IJburg AFC JO10-830 sep10:30
    FC Weesp JO9-6ASV '65 JO9-130 sep10:30
    FC Weesp MO13-1SDO MO13-230 sep10:30
    FC Weesp JO13-2Diemen JO13-330 sep12:00
    FC Weesp JO13-3DOB JO13-1G30 sep12:00
    FC Weesp JO19-1FC Aalsmeer JO19-330 sep14:00
    FC Weesp JO14-2TABA JO14-11 okt09:30
    FC Weesp JO15-2GeuzenM'meer JO15-21 okt09:30
    FC Weesp JO17-4DIOS JO17-81 okt09:30
    FC Weesp JO15-4Waterwijk JO15-61 okt09:30
    FC Weesp 2Sporting 70 21 okt11:30
    FC Weesp 3NVC 31 okt11:30
    FC Weesp JO17-1Zeeburgia JO17-11 okt11:30
    FC Weesp 4Buitenboys 41 okt14:00
    FC Weesp JO19-1Zeeburgia JO19-11 okt14:00
    FC Weesp 1DCG 11 okt14:00
    FC Weesp 35+1Buitenboys 35+16 okt20:20
    FC Weesp 35+1Zeeburgia 35+16 okt20:40
    FC Weesp JO8-1Waterwijk JO8-27 okt09:00
    FC Weesp JO12-1Legmeervogels JO12-17 okt09:00
    FC Weesp JO8-2Elinkwijk JO8-27 okt09:00
    FC Weesp JO11-3Eemnes JO11-37 okt09:00
    FC Weesp MO13-1Victoria MO13-17 okt10:30
    FC Weesp JO9-2GeuzenM'meer JO9-27 okt10:30
    FC Weesp JO8-3Eemnes JO8-27 okt10:30
    FC Weesp JO11-2Almere FC JO11-37 okt10:30
    FC Weesp JO13-2AS 80 JO13-67 okt12:00
    FC Weesp 1BVV 31 17 okt14:00
    FC Weesp JO15-2SDZ JO15-38 okt09:30
    FC Weesp JO15-4Meer de JO15-28 okt09:30
    FC Weesp JO17-3AS 80 JO17-18 okt09:30
    FC Weesp 4Buitenboys 38 okt11:30
    FC Weesp 35+1SV Nieuw Utrecht 35+28 okt12:00
    FC Weesp JO17-2Ouderkerk JO17-28 okt14:00
    FC Weesp VR1GeuzenM'meer VR18 okt14:00
    FC Weesp JO13-1Zuidoost United JO13-114 okt09:00
    FC Weesp JO10-3Diemen JO10-514 okt09:00
    FC Weesp JO9-1Olympia '25 JO9-114 okt09:00
    FC Weesp JO9-3Diemen JO9-414 okt09:00
    FC Weesp JO10-1Abcoude JO10-214 okt10:30
    FC Weesp JO9-5NVC JO9-314 okt10:30
    FC Weesp JO9-4Zeeburgia JO9-514 okt10:30
    FC Weesp JO12-3Abcoude JO12-314 okt10:30
    FC Weesp JO10-2SDO JO10-314 okt10:30
    FC Weesp JO12-2Vecht de JO12-114 okt12:00
    FC Weesp JO9-6Victoria JO9-514 okt12:00
    FC Weesp JO11-1SDO JO11-114 okt12:00
    FC Weesp JO13-3Muiden JO13-114 okt13:30
    FC Weesp MO15-1Almere FC MO15-114 okt13:30
    FC Weesp JO19-1Haarlem-Kennemerland JO19-214 okt14:00
    FC Weesp JO14-1Overbos JO14-115 okt09:30
    FC Weesp JO14-2Swift JO14-315 okt09:30
    FC Weesp JO17-4Ouderkerk JO17-615 okt09:30
    FC Weesp JO15-1IJburg AFC JO15-115 okt09:30
    FC Weesp 2RODA 23 215 okt11:30
    FC Weesp JO17-1AFC JO17-115 okt11:30
    FC Weesp JO19-1Buitenboys JO19-115 okt11:30
    FC Weesp 3Soest SO 415 okt13:30
    FC Weesp JO15-3SDZ JO15-415 okt14:00
    FC Weesp 5Soest SO 615 okt14:00
    FC Weesp 1Abcoude 115 okt14:00
  • Programma uitwedstrijden (KNVB)

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Geinburgia JO11-2FC Weesp JO11-320 sep19:00
    Diemen 35+1Weesp FC 35+122 sep20:20
    Meer de JO13-2FC Weesp JO13-223 sep08:45
    Ouderkerk JO10-5FC Weesp JO10-323 sep09:00
    Graveland 's JO9-3FC Weesp JO9-623 sep09:00
    Abcoude JO9-4FC Weesp JO9-323 sep09:30
    Almere FC JO12-1FC Weesp JO12-123 sep10:00
    Zuidvogels JO11-5FC Weesp JO11-423 sep10:15
    AGB JO10-2FC Weesp JO10-123 sep10:15
    GeuzenM'meer JO11-2FC Weesp JO11-123 sep10:30
    Zuidvogels JO12-2FC Weesp JO12-323 sep11:25
    AMVJ JO19-1FC Weesp JO19-123 sep12:30
    Eemnes MO15-1FC Weesp MO15-123 sep13:15
    Buitenboys JO13-7FC Weesp JO13-323 sep15:00
    Wherevogels De JO15-4FC Weesp JO15-424 sep09:30
    Wherevogels De JO15-1FC Weesp JO15-124 sep09:30
    Buitenveldert JO17-2FC Weesp JO17-124 sep10:15
    Soest SO 2FC Weesp 224 sep11:00
    IJburg AFC JO17-3FC Weesp JO17-424 sep11:30
    Muiderberg 2FC Weesp 424 sep12:00
    Diemen JO19-1FC Weesp JO19-124 sep12:00
    Batavia '90 7FC Weesp 324 sep13:00
    Soest SO 1FC Weesp 124 sep14:00
    Overbos JO14-2FC Weesp JO14-224 sep14:00
    JOS/W'graafsmeer JO13-1FC Weesp JO13-130 sep08:30
    Swift JO9-1FC Weesp JO9-130 sep08:45
    Forza Almere JO10-1FC Weesp JO10-230 sep09:00
    Buitenboys JO11-7FC Weesp JO11-330 sep09:00
    Gooi 't sc JO8-1GFC Weesp JO8-230 sep09:00
    Waterwijk JO9-3FC Weesp JO9-230 sep09:05
    Victoria JO8-5FC Weesp JO8-330 sep09:30
    Sporting Almere JO8-2FC Weesp JO8-130 sep10:00
    Geinburgia JO9-1FC Weesp JO9-430 sep10:00
    TABA JO11-2FC Weesp JO11-230 sep10:00
    Waterwijk JO9-6FC Weesp JO9-530 sep11:00
    AS 80 1FC Weesp 130 sep14:00
    Sporting Martinus JO12-4FC Weesp JO12-230 sep17:00
    GeuzenM'meer JO14-1FC Weesp JO14-11 okt10:00
    AFC JO15-3FC Weesp JO15-31 okt10:00
    Tos Actief JO17-2FC Weesp JO17-21 okt10:00
    Diemen JO17-5FC Weesp JO17-31 okt10:45
    Hoogland 5FC Weesp 51 okt12:30
    Nautilus 35+1FC Weesp 35+11 okt13:00
    Diemen 35+1FC Weesp 35+16 okt20:00
    BFC JO12-4FC Weesp JO12-37 okt08:30
    NVC JO11-4FC Weesp JO11-47 okt08:45
    Victoria MO15-2FC Weesp MO15-17 okt08:45
    DRC JO9-2FC Weesp JO9-37 okt09:00
    Vecht de JO9-3FC Weesp JO9-47 okt09:00
    Forza Almere JO9-2FC Weesp JO9-57 okt09:00
    Waterwijk JO13-6FC Weesp JO13-37 okt09:00
    Sporting Martinus JO10-2FC Weesp JO10-17 okt09:30
    Purmersteijn JO9-1FC Weesp JO9-17 okt09:45
    TABA JO11-1FC Weesp JO11-17 okt10:00
    AGB JO10-3FC Weesp JO10-37 okt10:15
    Buitenboys JO10-11FC Weesp JO10-27 okt10:30
    Diemen JO13-1FC Weesp JO13-17 okt10:45
    Argon JO19-3FC Weesp JO19-17 okt12:15
    Meer de JO12-2FC Weesp JO12-27 okt12:45
    Tos Actief JO14-2FC Weesp JO14-28 okt10:00
    AS 80 JO17-2FC Weesp JO17-48 okt11:00
    Dijk De 2FC Weesp 28 okt11:00
    Zeeburgia JO15-1FC Weesp JO15-18 okt11:15
    IJburg AFC JO17-1FC Weesp JO17-18 okt11:30
    Sporting Almere JO14-3FC Weesp JO14-18 okt11:30
    Baarn sv 2FC Weesp 38 okt11:30
    BFC 3FC Weesp 58 okt12:00
    VVIJ 1FC Weesp 18 okt14:00
    Abcoude JO19-1FC Weesp JO19-18 okt14:30
    Zuidvogels JO8-3FC Weesp JO8-314 okt09:00
    Buitenboys MO13-2FC Weesp MO13-114 okt09:00
    WV-HEDW JO8-2FC Weesp JO8-114 okt09:00
    Fortius JO11-3FC Weesp JO11-214 okt09:00
    GeuzenM'meer JO13-2FC Weesp JO13-214 okt09:00
    Loosdrecht JO8-1FC Weesp JO8-214 okt09:00
    IJburg AFC JO9-4FC Weesp JO9-214 okt10:15
    Swift JO12-1FC Weesp JO12-114 okt10:30
    BFC JO11-5FC Weesp JO11-314 okt11:50
    Waterwijk JO17-5FC Weesp JO17-215 okt09:00
    Tos Actief JO17-4FC Weesp JO17-315 okt10:00
    AS 80 5FC Weesp 415 okt11:00
    BVV 31 35+1FC Weesp 35+115 okt11:00
    IJburg AFC JO15-4FC Weesp JO15-415 okt11:30
    FIT VR1FC Weesp VR115 okt11:30
    Ouderkerk JO15-3FC Weesp JO15-215 okt12:00