• 3 Veld Zondag man

  • Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    FC Weesp 3Allen Weerbaar 226 nov11:30
    Hoogland 4FC Weesp 33 dec12:30
    FC Weesp 3Waterwijk asc 310 dec11:30
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1WV-HEDW 73300119
    2FC Weesp 33102-33
    3TOS-Actief 43102-43
    4AFC 63102-43

    Poulestanden 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Kampong 1187012121
    2NVC 386111919
    3Allen Weerbaar 27412413
    4Waterwijk asc 38413-113
    5Voorwaarts 37403412
    6Baarn sv 26312410
    7Soest SO 46303-29
    8FC Weesp 37304-39
    9BVV '31 2822428
    10Graveland 's 37205-156
    11Senioren 46123-75
    12Batavia '90 76105-173
    13Nederhorst vv 46024-92
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Recker, WilliamOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Aalst, Dirk JanTeamspeler
    Afgeschermd
    Andriessen, RonnieTeamspeler
    Boogaard, RomeoTeamspeler
    Hansen, BjörnTeamspeler
    Kuppens, MichelTeamspeler
    Meij, Roy deTeamspeler
    Recker, ThomasTeamspeler
    Remeeus, JoeriTeamspeler
    Sikkema, RubenTeamspeler
    Tap, HenneTeamspeler
    Tap, WimTeamspeler
    Vos, RachidTeamspeler
    Vries, Rick deTeamspeler
    Wit, Graydon deTeamspeler