• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumTijdDetails
    FC Weesp VR1Velsen Rkvv VR326 nov14:00
    DIOS sv. VR1FC Weesp VR13 dec09:30
    FC Weesp VR1BFC VR110 dec14:00
  • Poule programma beker

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus VR1321067
    2Sporting '70 VR23120145
    3FC Weesp VR13111124
    4Voorwaarts VR13003-320

    Poulestanden VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SDZ VR175021715
    2Zwanenburg v.v. VR18413813
    3Velsen Rkvv VR364021312
    4BFC VR16402312
    5DIOS sv. VR1530209
    6FC Weesp VR1623119
    7GeuzenMiddenmeer VR17232-109
    8FIT avv VR17205-106
    9SDO VR27205-126
    10Monnickendam VR17124-75
    11Overbos sv. VR24112-34
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Gijzen, GosseOverige stafTeammanager
    Lorent, RobienOverige stafTeammanager