• 1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Oud-selectiespelers(onderling)5 jan.14:00
    FC Weesp Mini'sOnderling12 jan.10:30
    FC Weesp Mini'sOnderling19 jan.10:30
    FC Weesp 1Ouderkerk sv. 119 jan.14:00
    FC Weesp O23NVC O2323 jan.20:00
    FC Weesp Mini's/kaboutersOnderling26 jan.10:30
    Vecht de 1FC Weesp 126 jan.14:30
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Weesp 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1RODA '23 Rksv 1114411030
    2Eemnes 1113620025
    3Hertha 1114230021
    4Ouderkerk sv. 1112720021
    5Vecht de 1113216020
    6RKAVIC 1112820019
    7Diemen sv. 1113632018
    8FC Weesp 1113728015
    9FC Amsterdam 1112628014
    10TOS-Actief 1111835012
    11Zeeburgia avv 111275209
    12Sporting Martinus 111204406
    13Zuidoost United 112195601

    Poulestanden FC Weesp 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1FC Hilversum 1330209
    2FC Weesp 1361106
    3Overamstel sc. 135603
    4ASV '65 1312300