• 1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    TOG 1FC Weesp 125 jan.15:00
    FC Weesp 1Sporting Martinus 11 feb.14:00
    JOGA Fortius asv 1FC Weesp 18 feb.14:45
    FC Weesp 1Sporting Almere 115 feb.14:00
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Weesp 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1RKAVIC 1126517031
    2CTO '70 vv 1116022025
    3Robinhood s.v. 1114016025
    4Real Sranang sv. 1114121025
    5Hertha 1114425022
    6TOS-Actief 1113127019
    7FC Weesp 1112925015
    8JOGA Fortius asv 1112129013
    9TABA afc 1112434011
    10Sporting Almere 111164809
    11TOG 111193408
    12Sporting Martinus 111134604
    13Forza Almere 111157401

    Poulestanden FC Weesp 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1FC Hilversum 1316209
    2FC Weesp 137604
    3NVC 1361403
    4OSO 1351201