• 1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    FC Weesp 1TOS-Actief 125 mei14:30
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Weesp 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1RODA '23 Rksv 1238522062
    2Eemnes 1238537052
    3Hertha 1239855046
    4Diemen sv. 1237753045
    5RKAVIC 1239548142
    6FC Weesp 1238268031
    7TOS-Actief 1235168031
    8Ouderkerk sv. 1235261029
    9Vecht de 1235655328
    10FC Amsterdam 1245684221
    11Zeeburgia avv 12361105416
    12Sporting Martinus 1234488016
    13Zuidoost United 1234414226

    Poulestanden FC Weesp 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1FC Hilversum 1330209
    2FC Weesp 1361106
    3Overamstel sc. 135603
    4ASV '65 1312300