• 1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    FC Weesp 2FC Weesp Zondag 318 okt20:30
    Mini's/KaboutersOnderling20 okt10:30
    FC Weesp 1Zuidoost United 120 okt14:00
    Mini's/Kabouters?Onderling27 okt10:30
    RODA '23 Rksv 1FC Weesp 127 okt14:30
    Mini's/KaboutersOnderling3 nov10:30
    FC Weesp 1Vecht de 13 nov14:00
    Mini's/KaboutersOnderling10 nov10:30
    Mini's/KaboutersOnderling17 nov10:30
    Sporting Martinus 1FC Weesp 117 nov14:30
    Mini's/KaboutersOnderling24 nov10:30
    Eemnes 1FC Weesp 124 nov14:00
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Weesp 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1RODA '23 Rksv 14201012
    2FC Amsterdam 14177012
    3FC Weesp 1422609
    4Hertha 14241109
    5Eemnes 149809
    6Ouderkerk sv. 1411708
    7Vecht de 1411707
    8Diemen sv. 1413906
    9Zeeburgia avv 14151706
    10TOS-Actief 1471103
    11RKAVIC 1461101
    12Sporting Martinus 1481900
    13Zuidoost United 1452500
    14Real Sranang sv. 143321-1

    Poulestanden FC Weesp 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1FC Hilversum 1330209
    2FC Weesp 1361106
    3Overamstel sc. 135603
    4ASV '65 1312300