• 1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    FC Weesp O23BFC O2326 mrt.20:00
    SchoolvoetbaltoernooiOp alle velden tot plm. 18.00 uur27 mrt.12:00
    FC Weesp mini's/kabouters 30 mrt.10:30
    Jeugd training clinic 31 mrt.09:00
    SchoolvoetbaltoernooiOp alle velden tot plm. 18.00 uur3 apr.14:00
    FC Weesp mini's/kabouters 6 apr.10:30
    FC Weesp 1Zeeburgia avv 16 apr.14:00
    Jeugd training clinic 7 apr.09:00
    FC Weesp mini's/kabouters 13 apr.10:30
    FC Amsterdam 1FC Weesp 113 apr.15:00
    Jeugd training clinic 14 apr.09:00
    NVC O23FC Weesp O2316 apr.20:00
    Diemen sv. 1FC Weesp 117 apr.20:30
    FC Weesp mini's/kabouters 20 apr.10:30
    FC Weesp mini's/kabouters 4 mei10:30
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Weesp 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1RODA '23 Rksv 1197318052
    2Eemnes 1174829036
    3Diemen sv. 1186041036
    4Hertha 1186644035
    5RKAVIC 1174931029
    6Ouderkerk sv. 1194745029
    7FC Weesp 1196952028
    8Vecht de 1184636027
    9TOS-Actief 1183856021
    10FC Amsterdam 1194555020
    11Zeeburgia avv 1184680312
    12Sporting Martinus 1193274012
    13Zuidoost United 117308822

    Poulestanden FC Weesp 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1FC Hilversum 1330209
    2FC Weesp 1361106
    3Overamstel sc. 135603
    4ASV '65 1312300