• 1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Hertha 1FC Weesp 123 nov.14:30
    Real Sranang sv. 1FC Weesp 17 dec.14:30
    FC Weesp 1RKAVIC 114 dec.14:00
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Weesp 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1RKAVIC 184612019
    2CTO '70 vv 173410016
    3TOS-Actief 172117015
    4FC Weesp 182514015
    5Robinhood s.v. 16277013
    6Hertha 162815012
    7Real Sranang sv. 162011012
    8JOGA Fortius asv 181223010
    9TABA afc 17101607
    10Sporting Almere 17103406
    11TOG 17112005
    12Sporting Martinus 1792603
    13Forza Almere 18105801

    Poulestanden FC Weesp 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1FC Hilversum 1316209
    2FC Weesp 137604
    3NVC 1361403
    4OSO 1351201