• 1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    CTO '70 vv 1FC Weesp 118 apr.14:30
    FC Weesp 1TOS-Actief 125 apr.14:00
    FC Weesp 1Hertha 19 mei14:00
    TABA afc 1FC Weesp 116 mei14:30
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Weesp 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1RKAVIC 1159517040
    2Robinhood s.v. 1133919029
    3CTO '70 vv 1146135028
    4Hertha 1144930028
    5FC Weesp 1154328025
    6Real Sranang sv. 1144039024
    7TOS-Actief 1133337019
    8JOGA Fortius asv 1152243017
    9TABA afc 1152447014
    10TOG 1142648010
    11Sporting Almere 1151960010
    12Sporting Martinus 115156304

    Poulestanden FC Weesp 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSVTPIMPT
    1FC Hilversum 1316209
    2FC Weesp 137604
    3NVC 1361403
    4OSO 1351201