• KNVB wedstrijdprogramma thuis- en uitwedstrijden

    Hieronder vindt u het KNVB wedstrijdprogramma voor de komende weken.

    De overzichten zijn gesorteerd op datum en aanvangstijd:

    • Overzicht van de thuiswedstrijden
    • Overzicht van de uitwedstrijden
  • Programma thuiswedstrijden (KNVB)

    ThuisteamUitteamSoortDatumTijdInfo
    FC Weesp JO12-1Waterwijk asc JO12-4regulier22 sep09:00
    FC Weesp JO9-1Laren 99 sv JO9-1regulier22 sep09:00
    FC Weesp JO9-4Wasmeer JO9-3regulier22 sep10:30
    FC Weesp JO8-2Vecht de JO8-1regulier22 sep10:30
    FC Weesp Mini'sOnderlingonderling22 sep10:30
    FC Weesp JO11-3IJburg AFC JO11-6regulier22 sep12:00
    FC Weesp JO10-1Buitenboys sc. JO10-1regulier22 sep12:00
    FC Weesp JO10-3Almere FC JO10-3regulier22 sep13:30
    FC Weesp JO19-1Hertha JO19-3regulier22 sep14:00
    FC Weesp JO15-1Meer De sv. JO15-1regulier23 sep09:30
    FC Weesp JO17-3TOS-Actief JO17-3regulier23 sep09:30
    FC Weesp JO19-2 ZondagWaterwijk asc JO19-4regulier23 sep11:30
    FC Weesp JO17-1GeuzenMiddenmeer JO17-1regulier23 sep11:30
    FC Weesp JO19-1 ZondagDRC JO19-1regulier23 sep14:00
    FC Weesp VR1Rivierwijkers VR1regulier23 sep14:00
    FC Weesp 3Olympia '25 2regulier23 sep14:00
    FC Weesp JO13-3AS'80 JO13-6regulier29 sep09:00
    FC Weesp JO11-2Huizen JO11-3regulier29 sep09:00
    FC Weesp JO11-1Graveland 's JO11-1regulier29 sep09:00
    FC Weesp JO9-2Muiderberg sc. JO9-1regulier29 sep09:00
    FC Weesp JO9-3Buitenboys sc. JO9-5regulier29 sep09:00
    FC Weesp JO13-1Waterwijk asc JO13-2regulier29 sep10:30
    FC Weesp JO10-5Abcoude fc JO10-6regulier29 sep10:30
    FC Weesp JO10-2Diemen sv. JO10-4regulier29 sep10:30
    FC Weesp MO13-1WV-HEDW MO13-2regulier29 sep10:30
    FC Weesp Mini'sonderlingonderling29 sep10:30
    FC Weesp JO14-1DSS JO14-2regulier29 sep12:00
    FC Weesp JO15-2Buitenveldert sc. JO15-5regulier30 sep09:30
    FC Weesp JO15-3Pancratius Rksv JO15-1regulier30 sep09:30
    FC Weesp Zondag 2sva Papendorp 3regulier30 sep11:30
    FC Weesp 4WV-HEDW 10regulier30 sep11:30
    FC Weesp 35+1Nieuw Utrecht SV 35+1regulier30 sep12:00
    FC Weesp 1SCH '44 1regulier30 sep14:00
    FC Weesp JO17-2WV-HEDW JO17-3 (zon)regulier4 okt19:00
    FC Weesp 35+1Diemen sv. 35+1regulier5 okt21:00
    FC Weesp 35+1Abcoude fc 35+1regulier5 okt22:00
    FC Weesp JO13-2007-1Sporting Almere JO13-2007-1regulier6 okt09:00
    FC Weesp JO11-1FC Amsterdam JO11-1regulier6 okt09:00
    FC Weesp JO11-3Buitenboys sc. JO11-9regulier6 okt09:00
    FC Weesp JO9-3BFC JO9-6regulier6 okt09:00
    FC Weesp JO9-1Nieuw West United SV JO9-3regulier6 okt09:00
    FC Weesp JO10-3AS'80 JO10-9regulier6 okt10:30
    FC Weesp JO9-4IJburg AFC JO9-6regulier6 okt10:30
    Mini's/KaboutersOnderlingregulier6 okt10:30
    FC Weesp JO14-2DOB JO14-1regulier6 okt10:45
    FC Weesp JO13-2GeuzenMiddenmeer JO13-2regulier6 okt12:00
    FC Weesp JO10-4SDO JO10-4regulier6 okt12:00
    FC Weesp 1Real Sranang sv. 1regulier6 okt14:00
    FC Weesp JO19-1PVCV JO19-4regulier6 okt14:00
    FC Weesp JO17-3De Wherevogels JO17-2regulier7 okt09:30
    FC Weesp JO17-1WV-HEDW JO17-2 (zon)regulier7 okt11:30
    FC Weesp VR1Soest SO VR2regulier7 okt14:00
    FC Weesp 3Laren 99 sv 2regulier7 okt14:00
    FC Weesp JO17-2TOS-Actief JO17-1regulier7 okt14:00
    FC Weesp JO13-1Laren 99 sv JO13-1regulier13 okt09:00
    FC Weesp JO12-1Waterwijk asc JO12-3regulier13 okt09:00
    FC Weesp JO11-2Altius JO11-3regulier13 okt09:00
    FC Weesp JO10-1DWS afc JO10-1regulier13 okt09:00
    FC Weesp JO9-2Sporting Almere JO9-3regulier13 okt09:00
    FC Weesp JO14-1JO14-1regulier13 okt10:30
    FC Weesp JO10-2WV-HEDW JO10-4regulier13 okt10:30
    Mini's/KaboutersOnderlingregulier13 okt10:30
    FC Weesp JO8-2JO8-2regulier13 okt10:35
    FC Weesp JO8-1Victoria JO8-2regulier13 okt10:35
    FC Weesp MO13-1Wasmeer MO13-1regulier13 okt10:45
    FC Weesp MO15-1BFC MO15-2regulier13 okt12:15
    FC Weesp JO13-3Sporting Almere JO13-4regulier13 okt12:30
    FC Weesp JO15-2Pancratius Rksv JO15-1regulier14 okt09:30
    FC Weesp JO15-3Waterwijk asc JO15-4regulier14 okt09:30
    FC Weesp Zondag 2Elinkwijk 2regulier14 okt11:30
    FC Weesp 4Arsenal ASV 9regulier14 okt11:30
    FC Weesp 35+1VVU Ardahanspor 35+1regulier14 okt12:00
    FC Weesp JO19-2 ZondagAbcoude fc JO19-3regulier14 okt14:00
    FC Weesp 1AFC Quick 1890 1regulier14 okt14:00
    Mini's/KaboutersOnderlingregulier20 okt10:30
    FC Weesp 1Zuidoost United 1regulier20 okt14:00
    FC Weesp JO15-1JO15-1regulier21 okt09:30
    FC Weesp JO13-2007-1AFC Quick 1890 JO13-2007-1regulier27 okt09:00
    FC Weesp JO11-1NVC JO11-1regulier27 okt09:00
    FC Weesp JO9-4Geinburgia sv. JO9-1regulier27 okt09:00
    FC Weesp JO9-3Dijk De asv JO9-4regulier27 okt09:00
    FC Weesp JO11-3Altius JO11-5regulier27 okt09:00
    FC Weesp JO9-1Zwaluwen Utrecht '11 JO9-2regulier27 okt09:00
    FC Weesp JO13-2Altius JO13-2regulier27 okt10:30
    FC Weesp JO10-5Huizen JO10-7regulier27 okt10:30
    FC Weesp JO10-4Eemnes JO10-4regulier27 okt10:30
    Mini's/Kabouters?Onderlingregulier27 okt10:30
    FC Weesp MO13-1IJburg AFC MO13-4regulier27 okt10:45
    FC Weesp JO10-3Zuidvogels HSV De JO10-4regulier27 okt12:00
    FC Weesp JO14-1AGB JO14-1regulier27 okt12:00
    FC Weesp JO13-3Forza Almere JO13-1regulier27 okt12:15
    FC Weesp JO19-1IJFC JO19-2regulier27 okt14:00
    FC Weesp JO17-1Swift JO17-2regulier28 okt11:30
    FC Weesp 35+1DCG Rksv 35+1regulier28 okt12:00
    FC Weesp 1SDZ 1regulier28 okt14:00
    FC Weesp JO19-1 ZondagSwift JO19-2regulier28 okt14:00
    FC Weesp 3Muiderberg sc. 2regulier28 okt14:00
  • Programma uitwedstrijden (KNVB)

    ThuisteamUitteamSoortDatumTijdInfo
    Buitenboys sc. JO11-6FC Weesp JO11-2regulier22 sep08:45
    GeuzenMiddenmeer JO10-6FC Weesp JO10-5regulier22 sep10:00
    SDW JO15-1FC Weesp JO15-3regulier23 sep09:45
    Nieuw Utrecht SV 35+2FC Weesp 35+1regulier23 sep11:00
    SCH '44 2FC Weesp Zondag 2regulier23 sep11:30
    Kampong 1FC Weesp 1regulier23 sep14:30
    GeuzenMiddenmeer 9FC Weesp 4regulier23 sep14:30
    Victoria JO9-1FC Weesp JO9-1regulier29 sep08:30
    RAP sv. JO10-1FC Weesp JO10-1regulier29 sep09:00
    Waterwijk asc JO8-3FC Weesp JO8-1regulier29 sep09:00
    AS'80 JO8-5FC Weesp JO8-2regulier29 sep09:00
    Victoria JO10-5FC Weesp JO10-3regulier29 sep09:30
    BFC JO10-9FC Weesp JO10-4regulier29 sep10:15
    TOS-Actief JO12-3FC Weesp JO12-1regulier29 sep10:30
    Abcoude fc JO9-5FC Weesp JO9-4regulier29 sep10:30
    Gooi 't sc MO15-2FC Weesp MO15-1regulier29 sep10:30
    Geinburgia sv. JO13-1FC Weesp JO13-2regulier29 sep12:00
    SDO JO11-4FC Weesp JO11-3regulier29 sep12:30
    Baarn sv JO13-2007-1FC Weesp JO13-2007-1regulier29 sep12:45
    DWSM JO19-2FC Weesp JO19-1regulier29 sep14:00
    RKAVIC 1FC Weesp 1regulier29 sep14:30
    DIOS sv. JO14-4FC Weesp JO14-2regulier29 sep15:30
    WV-HEDW JO19-1 (zon)FC Weesp JO19-1 Zondagregulier30 sep10:00
    Waterwijk asc JO17-1FC Weesp JO17-1regulier30 sep11:00
    GeuzenMiddenmeer JO15-1FC Weesp JO15-1regulier30 sep12:00
    BFC 2FC Weesp 3regulier30 sep12:00
    BFC VR1FC Weesp VR1regulier30 sep12:00
    AS'80 JO17-3FC Weesp JO17-3regulier30 sep13:00
    Diemen sv. JO19-3FC Weesp JO19-2 Zondagregulier30 sep14:30
    Diemen sv. JO17-4FC Weesp JO17-2regulier30 sep14:30
    Breukelen FC 35+2FC Weesp 35+1regulier5 okt20:30
    Victoria 35+1FC Weesp 35+1regulier5 okt21:30
    SDO JO9-2FC Weesp JO9-2regulier6 okt08:30
    Hooglanderveen JO8-3FC Weesp JO8-1regulier6 okt08:30
    Zuidvogels HSV De MO13-2FC Weesp MO13-1regulier6 okt09:00
    Zuidoost United JO8-1FC Weesp JO8-2regulier6 okt09:05
    BFC JO12-5FC Weesp JO12-1regulier6 okt09:30
    Huizen JO13-1FC Weesp JO13-1regulier6 okt10:00
    DRC JO10-3FC Weesp JO10-2regulier6 okt10:05
    Legmeervogels JO14-2FC Weesp JO14-1regulier6 okt13:00
    IJburg AFC JO13-5FC Weesp JO13-3regulier6 okt13:00
    GeuzenMiddenmeer MO15-1FC Weesp MO15-1regulier6 okt13:00
    SDZ JO15-3 zoFC Weesp JO15-3regulier7 okt09:45
    35+ 1FC Weesp 35+1regulier7 okt11:00
    AFC Quick 1890 2FC Weesp Zondag 2regulier7 okt11:00
    AS'80 JO19-2FC Weesp JO19-2 Zondagregulier7 okt11:15
    SDW JO15-1FC Weesp JO15-2regulier7 okt11:30
    Elinkwijk 1FC Weesp 1regulier7 okt14:00
    Ouderkerk sv. 5FC Weesp 4regulier7 okt14:00
    VVZ '49 JO13-2007-1FC Weesp JO13-2007-1regulier13 okt08:30
    Buitenboys sc. JO9-8FC Weesp JO9-4regulier13 okt08:45
    NVC JO9-2FC Weesp JO9-3regulier13 okt08:45
    Loosdrecht JO10-4FC Weesp JO10-4regulier13 okt09:00
    Almere FC JO10-4FC Weesp JO10-5regulier13 okt09:30
    Breukelen FC JO11-1FC Weesp JO11-1regulier13 okt09:45
    Graveland 's JO10-4FC Weesp JO10-3regulier13 okt10:00
    Almere FC JO11-3FC Weesp JO11-3regulier13 okt10:50
    Waterwijk asc JO9-2FC Weesp JO9-1regulier13 okt10:55
    JO13-2FC Weesp JO13-2regulier13 okt11:15
    JSV Nieuwegein JO19-2FC Weesp JO19-1regulier13 okt12:30
    PVCV JO14-5FC Weesp JO14-2regulier13 okt12:50
    TOS-Actief 1FC Weesp 1regulier13 okt15:00
    CTO '70 vv JO15-1FC Weesp JO15-1regulier14 okt09:45
    Ouderkerk sv. JO17-4FC Weesp JO17-3regulier14 okt10:00
    Forza Almere JO19-1FC Weesp JO19-1 Zondagregulier14 okt11:00
    Waterwijk asc JO17-8FC Weesp JO17-2regulier14 okt11:00
    Meer De sv. JO17-1FC Weesp JO17-1regulier14 okt11:30
    Waterwijk asc 4FC Weesp 3regulier14 okt12:45
    Soest SO 1FC Weesp 1regulier21 okt14:00
    BFC JO11-6FC Weesp JO11-2regulier27 okt08:30
    Abcoude fc JO10-4FC Weesp JO10-2regulier27 okt09:00
    Graveland 's JO8-1FC Weesp JO8-2regulier27 okt09:00
    Huizen JO9-3FC Weesp JO9-2regulier27 okt09:30
    Kockengen JO14-1FC Weesp JO14-2regulier27 okt09:50
    Eemnes JO13-1FC Weesp JO13-1regulier27 okt10:00
    Almere FC MO15-1FC Weesp MO15-1regulier27 okt10:10
    Fortius asv. JO10-1FC Weesp JO10-1regulier27 okt11:00
    AS'80 JO8-3FC Weesp JO8-1regulier27 okt11:30
    Geinburgia sv. JO12-1FC Weesp JO12-1regulier27 okt12:00
    RODA '23 Rksv 1FC Weesp 1regulier27 okt14:30
    Swift JO15-3FC Weesp JO15-3regulier28 okt08:30
    Sporting Martinus JO15-2FC Weesp JO15-1regulier28 okt09:00
    DSS JO15-3FC Weesp JO15-2regulier28 okt10:00
    S.C. Muiden 3FC Weesp 4regulier28 okt10:30
    JO19-3FC Weesp JO19-2 Zondagregulier28 okt10:30
    Arsenal ASV JO17-2FC Weesp JO17-2regulier28 okt10:30
    PVCV 2FC Weesp Zondag 2regulier28 okt11:30