• Kantinediensten voor ouders en spelers

    Kantinerooster januari - juni 2019

    Hieronder het kantinerooster voor ouders en spelers voor de periode januari-juni 2019. Dit schema is zonder eventuele aanpassingen die gedaan zijn na 1 februari. Kijk via deze link naar de meest actuele versie van het rooster en zoek uw dienst op. 

    Belangrijk

    • Een aantal ouders/spelers is nog niet ingedeeld voor twee korte diensten, alleen nog maar voor één korte dienst. Als er in het programma de komende maanden wedstrijden worden vastgesteld waarvoor kantinemedewerkers nodig zijn, zullen deze ouders/spelers opgeroepen worden voor  hun tweede dienst.
    • Iedere week ontvangt u in de FC Weesp Nieuwsbrief het actuele rooster voor de komende twee weekenden. U kunt het rooster ook op het scherm van club-tv in de kantine zien.
    • Lees in het online-rooster de toelichting en zoek uw diensten op.
    • Als u meent, dat u er niet terecht op staat, neem dan contact mer ons op, dan kunnen wij overleg plegen. 

    Word vaste medewerker

    De kantinecommissie doet alle moeite om alle diensten te voorzien van een vaste medewerker, maar het zet ons voor een enorme uitdaging, want de groep vaste medewerkers is helaas veel te klein. Vindt u het kantinewerk leuk en wilt u ons team komen versterken? Wij heten u van harte welkom! Neem contact met ons op via onderstaand e-mauladres of met Nol van Wees, hoofd kantinezaken.

    Contact
    Heeft uw vragen of opmerkingen over het kantinerooster of over andere kantinezaken? Stuur dan een bericht aan kantine@fcweesp.nl.

    Namens de rooster- en kantinecommissie

    Rita van Gemert  

     

     Rooster van 9 gebruari t/m 16 juni 2019 - Versie 1 februari

    za 9 feb. 08:00-11:00 Snouck (Pascalle) za 4 mei 08:00-11:00 Gender van de (Luuk)
        Lorent (Robien)     Huisman (Dennis)
        van den Hurk (Lukas)   10:30-13:30 Gender van de (Luuk)
        Verschuren (Yara)     Huisman (Dennis)
        Wijnen (Niels) zo 5 mei 10:30-13:30 Makkinje (Mila)
      10:30-13:30 Snouck (Pascalle)     Nasr (Nour)
        Alimi (Abdoul Fadil)     Tobiasen (Sef)
        Keesman (Tom)     Ulas (Emir)
        Verrijzer (Angelica)   13:00-16:00 Renema (Rick)
        Verschuren (Yara)     Siarkowski (Hubert)
        Wijnen (Niels)     Tjon (Elijah)
        Zuidema (Reijn)     Samseer (Marwin)
      13:00-16:00 Wurff, van der (Gijs)   15:30-18:30 Samseer (Marwin)
        Yakhlaf (Safouan) za 11 mei 08:00-11:00 Idrissi, El (Omar)
        Verrijzer (Angelica)     Aleman (Tycho)
        Zuidema (Reijn)     Udo (Tim)
    zo 10 feb. 08:00-11:00 den Haan (Cas)   10:30-13:30 Foppen (Jasper)
        den Hoedt (Pepijn)     Hoffmeister (Naomi)
        Frakking (Daan)     Have, ten (Fedde)
        Gijzen (Mark)     Bouaich (Ridouan)
      10:30-13:30 Amstel, van (Jarno)     Udo (Tim)
        Efron (Tom)   13:00-16:00 Hamiti (Ari)
        Burgzorg (Nordin)     Lazonder (Joey)
        Frakking (Daan)     Tijnagel (Bart)
        van Ramshorst (Jesper)     Brandse (Daan)
      13:00-16:00 Uyl, den (Kobus)     Bouaich (Ridouan)
        Gorter (Zander)   15:30-18:30 Geertsma (Milan)
        Renema (Rick)     Hauhau (Imad)
        Sichtman (Toine)     Brandse (Daan)
        Atijany (Sofyan) zo 12 mei 08:00-11:00 Terlien (Silvester)
      15:30-18:30 Gomez Iglesias (Nando)     Tölgyesi (Alexander)
        Heide, van der (Simon)   10:30-13:30 Niekerk, van (Chris)
        Helder (Mees)     Omar (Mohamad)
    za 16 feb. 08:00-11:00 Schiereck (Tim)     Somanchi (Manish)
        Van Rooij (Wouter)   13:00-16:00 Oudshoorn (Peter)
        Attema (Wieb)     Verrijzer (Dean)
      10:30-13:30 Schiereck (Tim)     Vossepoel (Romy)
        Van Rooij (Wouter)   15:30-18:30 Langendoen (Tobias)
        Attema (Wieb)     Tekuh (Yennis)
        Engele (Jordi)     Velden, van der (Matteo)
      13:00-16:00 Westland (Robbert) za 18 mei 08:00-11:00 Pontman (Sjoerd)
        WeeWee (Messi)     Floore (Brent)
        Westdorp (Kyrill)     Idrissi, el (Menal)
        Wiele, van der (Hidde)     Mustafa (Admir)
      15:30-18:30 Vermeulen (Robert)     Vasilache (Marlon)
        Visser (Thijs)     Dekens (Thijs)
    zo 17 feb. 08:00-11:00 Sarwari (Heewad)   10:30-13:30 Kmiecik (Marcin)
      13:00-16:00 AlIbrahim (Omar)     Pontman (Sjoerd)
        Zloch (Davita)     Floore (Brent)
      15:30-18:30 Hoitsma (Wouter)     Jabi (Nfali)
    zo 24 feb. 10:30-13:30 Vries de (Lucca)     Dekens (Thijs)
      13:00-16:00 Benaissati (Amin)   13:00-16:00 Vermolen (Justin)
        Greft, van der (Maureen)     Vuurberg (Gwen)
        Gun, van der (Dana)     Lankreijer (Zoë)
        Zloch (Davita)     Noory (Aland)
        Vries de (Lucca)   15:30-18:30 Sikkema (Ruben)
      15:30-18:30 Ble (Vince)     Snel (Mark)
    za 2 mrt. 08:00-11:00 Kansil (Lars) zo 19 mei 08:00-11:00 Karioui (Mohammed)
        Zwetsloot (Seth)     Kroon (Jonah)
      10:30-13:30 Kansil (Lars)     Lange, de (Hugo)
        Töning (Thijmen)     Masic (Emar)
    zo 3 mrt. 08:00-11:00 Dietz (Sem)   10:30-13:30 Jong, de (Mathieu)
      10:30-13:30 Dietz (Sem)     Verkerk (Martin)
      13:00-16:00 Blok (Tristan en Florian)     Larooij (Thomas)
    za 9 mrt. 08:00-11:00 Kooistra (Lars)     Lemrini (Ayman)
        Pontman (Roy)     Liu (Timmy)
        Zee, v. d. en Cicek. (Koen en Jessy)     Shahud (Yamen)
        Zwetsloot (Seth)     Slootweg (Storm)
      10:30-13:30 Akuffo (Jeffrey)   13:00-16:00 Engels (Michael)
        Beek, van de (Vince)     Jong, de (Dave)
        Aalten (Finn)     Jong, de (Mathieu)
        Elhamsi (Sofia)     Makkinje (Christian)
        Farah (Ilyas)     Nes, van de (Friso)
        Kooistra (Lars)     Soede (Luke)
      13:00-16:00 van 't Klooster (Dennis)     Verkerk (Martin)
        van Galen Last (Gabri)     Maachi (Shahid)
        Vinju (Michel)     Mil, van (Julian)
        Napoli (Milo)     Blok (Tristan en Florian)
      15:30-18:30 van 't Klooster (Dennis)   15:30-18:30 Engels (Michael)
        van Galen Last (Gabri)     Jong, de (Dave)
        Vinju (Michel)     Makkinje (Christian)
    zo 10 mrt. 08:00-11:00 Abdellaue (Yassine)     Nes, van de (Friso)
        Schut (Roeland) za 25 mei 08:00-11:00 Singh (Jaspreet)
        Van der Wurff (Justin)     Jagmohansingh (Ronan)
      10:30-13:30 Ahmrioui (Imrane)     Soer (Thijs)
        Andriessen (Julia)     Sterk (Tijn)
        Chabrani (Soumaya)     Aleman (Tycho)
        Van der Wurff (Justin)   10:30-13:30 Meijer (Ids)
        van Ramshorst (Jesper)     Spanjerberg (Jasper)
      13:00-16:00 Amri, el (Sarah)     Joustra-LaLau (Nuala)
        Diepman (Boaz)     Lok (Roman)
        Barneveld, van (Joran)     Meer, van der (Stef)
        Iloka (Jonas & Finn)   13:00-16:00 Donlou (Chris)
        Jongerius (Nol)     Koen (FlorisJan)
        Kolfschoten (Ian)     Lorent (Robien)
      15:30-18:30 Barneveld, van (Joran)     Martodimedjo (Melissa)
        Jongerius (Nol)     Vark, van (Dion)
        Kolfschoten (Ian)   15:30-18:30 Foppen (Jasper)
    za 16 mrt 08:00-11:00 Hanssen (Ralf)     Meij, de (Rowan)
        Helder (Milo)     Menso (Werner)
        Sloot (Dorian) zo 26 mei 08:00-11:00 Ragheb (Kossay)
        van den Hurk (Lukas)     Voogd (Joey)
      10:30-13:30 Abbas (Arwin)     Voskuijl (Jaap)
        Baggen (Brent)   10:30-13:30 Outmani, el (Mohamed)
        Carretero Dominquez(Oscar)     Rooij, de (Jannes)
        Alimi (Abdoul Fadil)     Schutz (Otis)
        Hanssen (Ralf)     Wilde, de (Pieter)
        Sloot (Dorian)   13:00-16:00 Schaefers (Floris)
      13:00-16:00 Abakkouy (Youssef)     Papp (Dennis)
        Bosch, van den (Jordi)     Gomes (Nicky)
        Westland (Richard)   15:30-18:30 Ouardi (Ayyoub)
        Napoli (Milo)     Gomes (Nicky)
        Wedema (Wouter) za 1 jun. 08:00-11:00 Ahmrioui (Imrane)
      15:30-18:30 Broertjes (Rijk)     Panday (Jayin)
        Bruin, de (Jay)     Peters (Cato)
        Vermeulen (Job)     Quechar (Ilias)
      15:50-18:30 Wedema (Wouter)     Sallam (Abdelaziz)
    zo 17 mrt 08:00-11:00 Baarsma (Temme)     Schmidt (Chivi)
        Blom (Jill)   10:30-13:30 Duijnmaijer (Kevin)
        Tiben (Indy)     Owusu (Nana)
      10:30-13:30 Baarsma (Temme)     Aalten (Finn)
        Blom (Jill)     Ahmadzai (SefhtAllah)
        Burgzorg (Nordin)     Amstel, van (Jarno)
        Tiben (Indy)   13:00-16:00 Agyemang (JaphethKwame)
      13:00-16:00 Getachew (Milkias)     Neijs (Cleon)
        Heijdra (Eric)     Saricaoglu (Taylan)
        Lemrini (Ayman)     Andriessen (Julia)
      15:30-18:30 Larooij (Thomas)     Baggen (Brent)
        Makkinje (Mila)     Daalder (Petran)
        Tekuh (Yennis)   15:30-18:30 Andriessen (Ronnie)
        Verrijzer (Dean)     Bartels (Zep)
    za 23 mrt. 08:00-11:00 Gun van der (Dana)     Bouhali (Jamal)
        Helder (Milo)     Broertjes (Rijk)
        Sierkstra (Thijmen)     Barcin (Alibeke)
        Zee, v. d. en Cicek. (Koen en Jessy) za 8 jun. 08:00-11:00 Wouters (Alex)
      10:30-13:30 Brug, van (Jurre)   10:30-13:30 Wouters (Alex)
        Ahmadzai (SefhtAllah) za 15 jun. 08:00-11:00 Abbas (Arwin)
        Elhamsi (Wassim)     AlIbrahim (Omar)
        Schalkwijk (Fennom)     Sabri (Ilias)
        Sierkstra (Thijmen)     Kelada (Justin F.S. )
      13:00-16:00 Agyemang (JaphethKwame)     van Veen (Max)
        Bouhali (Jamal)     Yakhlaf (Amir en Nizar)
        Bosch, van den (Axel)   10:30-13:30 Abakkouy (Youssef)
        Schalkwijk (Fennom)     Bosch, van den (Jordi)
    zo 24 mrt. 08:00-11:00 Daalder (Petran)     Nes, v.d. (Rogier)
        Sarwari (Heewad)     Nuiten (Jessica)
        Schut (Roeland)     Bama-Bakker (Lenny)
      10:30-13:30 Ben-Yerrou (Jihane)     Kelada (Justin F.S. )
        Dalrymple-Smith (Morris)     van Veen (Max)
        Dumortier (Jayden)   13:00-16:00 Beek, van de (Vince)
        Elsenga (Teun)     Braunius (Tjeerd)
      13:00-16:00 Gomes (Patrick)     Poel, van der (Jerrel)
        Kalfsbeek (Kevin)     Schilder (Henk)
        Strockmeijer (Wouter)     Bartelsman (Anika)
        Haan, de (Mick)     Boersma (Jesse)
        Mil, van (Julian)   15:30-18:30 Bartels (Zep)
        Atijany (Sofyan)     Beek (Nino)
      15:30-18:30 Braunius (Tjeerd)     Beek, van de (Kayo)
        Siarkowski (Hubert)     Belt, van de (Felicia)
        Weldeyesus (Jouel)     Brug, van (Jurre)
    za 30 mrt. 08:00-11:00 Linden, van der (Kim)     Ble (Vince)
        Linden, van der (Manon)     Bont, de (Mats)
        Loffler (Felix) zo 16 jun. 08:00-11:00 Burg, van der (Rick)
        Töning (Thijmen)     Abdellaue (Yassine)
      10:30-13:30 Linden, van der (Kim)     Bama-Bakker (Lenny)
        Linden, van der (Manon)     Bosch, van den (Axel)
        Loffler (Felix)     Celik (Aylin)
    zo 31 mrt. 13:00-16:00 Pos (Maarten)     Saih (Souffian)
    za 6 apr. 08:00-11:00 Bemmelen, van (Frank)   10:30-13:30 Akuffo (Jeffrey)
        Las van Bennekom (Lesley)     Sokmen (Sukru)
        Huisman (Marlon)     Brug, van (Tijs)
        Sterk (Tijn)     Dalrymple-Smith (Morris)
      10:30-13:30 Luiten (Kasper)     da Silveira Ferreira (Gilany)
        Luiten (Tim)   13:00-16:00 Stek (Jurre)
        Veldman (Joost)     Benaissati (Amin)
        Huisman (Marlon)     Bühler (Binck)
      13:00-16:00 Folkertsma (Stijn)     Capel, van (Ischa)
        Kroode, ten (Marijn)     Caron (Floris)
        Spanjerberg (Wouter)     Foppen (Christian)
        Vermeulen (Robert)   15:30-18:30 Gomes (Patrick)
        Gevaerts (Mees)     Letter (Duco)
        Delfos (Pieter)     Diepman (Boaz)
      15:30-18:30 Beek (Nino)     Dumortier (Jayden)
        Beek, van de (Kayo)      
        Belt, van de (Felicia)      
    zo 7 apr. 08:00-11:00 Gijzen (Mark)      
        Kiela (Lars)      
        Varkevisser (Micha)      
      10:30-13:30 Jongh, de (Rique)      
        Koomen (Maurits)      
        Lemrini (Imrane)      
        Maachi (Shahid)      
        Varkevisser (Micha)      
      13:00-16:00 Jongman (Luuk)      
        Krancher (Daniel)      
        Makkinje (Kevin)      
        Ubbink (Kees)      
      15:30-18:30 Malij (Niels)      
        Mostert (Boet)      
        Verhage (Emilio)      
    za 13 apr. 08:00-11:00 Celik (Aylin)      
        Buurman (Jochem)      
        van Kesteren (Olaf)      
        Aslami (Amir)      
        Pontman (Roy)      
      10:30-13:30 Buddenberg (Buddie)      
        Lisser (Lydia)      
        Bartelsman (Anika)      
        Buurman (Jochem)      
        van Kesteren (Olaf)      
        Aslami (Amir)      
      13:00-16:00 Donlou (Chris)      
        Meesters (Wesley)      
    zo 14 apr. 08:00-11:00 Elidrissi (Ilias)      
        Harkema (Quinten)      
        Kiela (Lars)      
      10:30-13:30 Hauhau (Yassine)      
        Niekerk, van (Chris)      
        da Silveira Ferreira (Gilany)      
        Harkema (Quinten)      
      13:00-16:00 Rooij, de (Jannes)      
        Tadema (Mik)      
      15:30-18:30 Hoitsma (Wouter)      
        Sichtman (Toine)      
    ma 22 apr. 13:00-16:00 Gijzen (Sander)      
        Harsveld (Jimmy)      
        Zamaray (Bobby)      
      15:30-18:30 Bejja (Hakim)      
        Burg, van der (Rick)      
        Jong, de (Sharon)      
        Kemmink (Roosje)      
        Sokmen (Sukru)      
    zo 28 apr. 08:00-11:00 Yakhlaf (Amir en Nizar)