• KNVB wedstrijdprogramma thuis- en uitwedstrijden

    Hieronder vindt u het KNVB wedstrijdprogramma voor de komende weken.

    De overzichten zijn gesorteerd op datum en aanvangstijd:

    • Overzicht van de thuiswedstrijden
    • Overzicht van de uitwedstrijden

    De vrijdagavondveteranen spelen in toernooivorm telkens bij een van de deelnemende teams. Op zo'n avond worden alle poulewedstrijden dan op één complex gespeeld.

  • Programma thuiswedstrijden

    DatumTijdWedstrijdInfo
    14 dec.09:00FC Weesp JO12-1 - Ouders JO12-1
    14 dec.10:00FC Weesp JO15-3 - Altius JO15-2
    14 dec.10:30FC Weesp JO9-4 - AS'80 JO9-6
    14 dec.10:30FC Weesp JO8-4 - AFC IJburg JO8-9
    14 dec.10:30FC Weesp JO10-3 - Buitenboys sc. JO10-4
    14 dec.10:30JO7 en jonger -
    14 dec.12:00FC Weesp JO13-1 - AFC JO13-3
    14 dec.12:00FC Weesp MO15-1 - AFC IJburg MO15-3
    14 dec.12:00FC Weesp JO10-4 - BFC JO10-4
    14 dec.12:00FC Weesp JO9-2 - Almere FC JO9-3
    14 dec.14:00FC Weesp 1 - RKAVIC 1
    15 dec.09:00Techniektraining -
    15 dec.09:30FC Weesp JO17-4 - Ouderkerk sv. JO17-4
    4 jan.14:00FCW oud selectiespelers - Onderling
    11 jan.09:00FCW-teams JO8 en JO9 - onderling
    11 jan.10:30FC Weesp JO14-1 - Hoofddorp JO14-5
    11 jan.14:30ST Weesp FC/Muiden SC 45+1 - VVZ '49 45+1
    16 jan.19:00FC Weesp JO14-1 - SO Soest JO14
    18 jan.10:30JO7 en jonger -
    18 jan.14:00FC Weesp 2 - JOS Watergraafsmeer 11
    19 jan.09:30Techniektraining -
    25 jan.10:30JO7 en jonger -
    25 jan.14:00FC Weesp 2 - DVVA csv. 13
    26 jan.09:30Techniektraining -
    26 jan.11:30FC Weesp 2 - ASV Arsenal 3
    26 jan.11:30FC Weesp 4 - AS'80 5
    26 jan.12:00FC Weesp VR1 - Soest SO VR2
    26 jan.14:00FC Weesp 3 - Kampong 11
    26 jan.14:00FC Weesp 1 - DIOS sv. 1
    28 jan.20:30FC Weesp Onder 23 - 's Graveland O23
    1 feb.10:30JO7 en jonger -
    1 feb.14:00FC Weesp 1 - Sporting Martinus 1
    1 feb.14:00FC Weesp 2 - Muiden sc. 2
    2 feb.09:30Techniektraining -
    2 feb.12:00FC Weesp VR1 - SVO Krommerijnstreek VR2
    2 feb.14:00FC Weesp 3 - AS'80 4
    8 feb.10:30JO7 en jonger -
    8 feb.14:00ST Weesp FC/Muiden SC 45+1 - De Wherevogels 45+1
    9 feb.09:30Techniektraining -
    9 feb.11:30FC Weesp 4 - Batavia '90 4
    9 feb.11:30FC Weesp 2 - Kampong 4
    15 feb.14:00FC Weesp 1 - Sporting Almere 1
    16 feb.14:00FC Weesp 1 - Zeeburgia avv 1
    29 feb.10:30JO7 en jonger -
    1 mrt.09:30Techniektraining -
    7 mrt.10:30JO7 en jonger -
    7 mrt.14:00ST Weesp FC/Muiden SC 45+1 - Muiderberg sc. 45+1
    8 mrt.09:30Techniektraining -
    14 mrt.10:30JO7 en jonger -
    14 mrt.14:00FC Weesp 1 - Forza Almere 1
    14 mrt.14:00FC Weesp 2 - FC Amsterdamse Bos 8
    15 mrt.09:30Techniektraining -
    15 mrt.11:30FC Weesp 2 - Swift 5
    15 mrt.11:30FC Weesp 4 - Waterwijk asc 3
    15 mrt.12:00FC Weesp VR1 - Rivierwijkers VR1
    15 mrt.14:00FC Weesp 3 - Almere FC 2
    15 mrt.14:00FC Weesp 1 - Pancratius Rksv 1
    22 mrt.14:00FC Weesp 1 - Hooglanderveen 1
    25 mrt.12:00Schoolvoetbal - op alle velden
    28 mrt.14:00FC Weesp 1 - TOG 1
    28 mrt.14:00FC Weesp 2 - WV-HEDW 21
    29 mrt.09:30Techniektraining -
    29 mrt.12:00FC Weesp VR1 - Sporting '70 VR2
    1 apr.12:00Schoolvoetbal - op alle velden
    4 apr.10:30JO7 en jonger -
    4 apr.14:00ST Weesp FC/Muiden SC 45+1 - Waterwijk asc 45+1
    5 apr.09:30Techniektraining -
    5 apr.11:30FC Weesp 2 - TOG 2
    5 apr.11:30FC Weesp 4 - BFC 2
    5 apr.14:00FC Weesp 3 - Meer De sv. 6
    5 apr.14:00FC Weesp 1 - HBC 1
    11 apr.10:30JO7 en jonger -
    12 apr.09:30Techniektraining -
  • Programma uitwedstrijden

    DatumTijdWedstrijdInfo
    14 dec.09:00Buitenboys sc. JO10-9 - FC Weesp JO10-2
    14 dec.09:30Kockengen JO10-1 - FC Weesp JO10-1
    14 dec.10:15AFC JO8-5 - FC Weesp JO8-2
    14 dec.10:30Nederhorst vv JO9-2 - FC Weesp JO9-3
    14 dec.11:00Legmeervogels MO13-1 - FC Weesp MO13-1
    14 dec.11:15Almere FC JO8-1 - FC Weesp JO8-1
    14 dec.11:15Zeeburgia avv JO9-4 - FC Weesp JO9-1
    14 dec.12:00Dijk De asv JO8-2 - FC Weesp JO8-3
    14 dec.12:30JOGA Fortius asv 45+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    14 dec.14:30JOS Watergraafsmeer 11 - FC Weesp 2
    15 dec.10:00Buitenboys sc. JO17-1 - FC Weesp JO17-3
    15 dec.14:00HBC 1 - FC Weesp 1
    15 dec.14:30Kampong 4 - FC Weesp 2
    12 jan.14:00Wasmeer 4 - FC Weesp 3
    18 jan.14:30DRC 45+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    19 jan.11:00Nederhorst vv 3 - FC Weesp 4
    19 jan.13:00Domstad Majella VR1 - FC Weesp VR1
    19 jan.15:15GeuzenMiddenmeer 4 - FC Weesp 3
    25 jan.14:30TOG 45+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    25 jan.15:00TOG 1 - FC Weesp 1
    1 feb.15:45Rivierwijkers 45+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    2 feb.11:30NFC 2 - FC Weesp 2
    2 feb.14:00Geinburgia sv. 3 - FC Weesp 4
    2 feb.14:00Theole 1 - FC Weesp 1
    8 feb.10:30Meer De sv. 10 - FC Weesp 2
    8 feb.14:45JOGA Fortius asv 1 - FC Weesp 1
    9 feb.11:00Abcoude fc 4 - FC Weesp 3
    9 feb.14:00Soest SO 1 - FC Weesp 1
    9 feb.14:00Roda '46 VR1 - FC Weesp VR1
    25 feb.20:30NVC Onder 23 - FC Weesp Onder 23
    7 mrt.11:30Forza Almere 4 - FC Weesp 2
    7 mrt.15:00Robinhood s.v. 1 - FC Weesp 1
    8 mrt.11:00WV-HEDW 9 - FC Weesp 3
    8 mrt.13:00WV-HEDW 3 - FC Weesp 2
    8 mrt.14:30Kampong 1 - FC Weesp 1
    8 mrt.14:45Buitenboys sc. 3 - FC Weesp 4
    14 mrt.14:30VVZ '49 45+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    21 mrt.14:30RKAVIC 1 - FC Weesp 1
    28 mrt.12:00Real Sranang sv. 45+2 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    29 mrt.13:00Roda '46 3 - FC Weesp 2
    29 mrt.13:00GeuzenMiddenmeer 6 - FC Weesp 4
    29 mrt.14:30DIOS sv. 1 - FC Weesp 1
    31 mrt.20:30BFC Onder 23 - FC Weesp Onder 23
    4 apr.15:00Overbos sv. 4 - FC Weesp 2
    5 apr.11:30FIT avv VR1 - FC Weesp VR1