• KNVB wedstrijdprogramma thuis- en uitwedstrijden

    Hieronder vindt u het KNVB wedstrijdprogramma voor de komende weken.

    De overzichten zijn gesorteerd op datum en aanvangstijd:

    • Overzicht van de thuiswedstrijden
    • Overzicht van de uitwedstrijden
  • Programma thuiswedstrijden

    DatumTijdWedstrijdInfo
    2 mei20:00Optie: FC Weesp O23 - Abcoude O23
    2 mei20:00Optie: BFC O23 - NVC O23
    4 mei10:30FC Weesp JO8-3 - Baarn sv JO8-3
    4 mei10:30FC Weesp mini's/kabouters -
    5 mei09:00Techniektraining cursus - Tot plm. 11.15 uur
    5 mei09:30FC Weesp JO15-3 - DSS JO15-4
    5 mei11:30FC Weesp Zondag 2 - PVCV 2
    5 mei11:30FC Weesp JO19-1 Zondag - KDO sv JO19-1
    10 mei21:10FC Weesp 35+1 - Zuidvogels HSV De 35+2
    11 mei09:00FC Weesp JO12-1 - GeuzenMiddenmeer JO12-2
    11 mei09:00FC Weesp JO9-1 - SDO JO9-1
    11 mei09:00FC Weesp JO9-2 - TOS-Actief JO9-1
    11 mei09:00FC Weesp JO13-2007-1 - Geinoord N'gein JO13-2007-1
    11 mei09:00FC Weesp JO11-1 - BFC JO11-2
    11 mei10:30FC Weesp JO10-2 - Victoria JO10-5
    11 mei10:30FC Weesp JO8-3 - BFC JO8-8
    11 mei10:30FC Weesp JO13-1 - Muiderberg sc. JO13-1
    11 mei10:30FC Weesp mini's/kabouters -
    11 mei12:00FC Weesp JO10-5 - IJburg AFC JO10-5
    11 mei12:00FC Weesp JO10-4 - AFC JO10-2
    11 mei12:00FC Weesp MO13-1 - CSW MO13-1
    11 mei13:30FC Weesp MO15-1 - Amstelveen/Heemraad MO15-1
    11 mei14:00FC Weesp 1 - Eemnes 1
    12 mei09:00Techniektraining cursus -
    12 mei11:30FC Weesp JO15-1 - Koninklijke HFC JO15-3
    12 mei12:00FC Weesp 35+1 - Maarssen 35+2
    12 mei14:00FC Weesp 3 - Hoogland 5
    12 mei14:00FC Weesp VR1 - Hooglanderveen VR1
    18 mei09:00FC Weesp JO11-2 - Zuidvogels HSV De JO11-2
    18 mei09:00FC Weesp JO9-3 - AS'80 JO9-13
    18 mei09:00FC Weesp JO11-3 - Muiderberg sc. JO11-2
    18 mei09:00FC Weesp JO9-4 - TABA afc JO9-4
    18 mei09:00FC Weesp JO14-1 - NVC JO14-1
    18 mei10:30FC Weesp JO10-3 - Dijk De asv JO10-4
    18 mei10:30FC Weesp JO10-1 - AS'80 JO10-2
    18 mei10:30FC Weesp mini's/kabouters -
    18 mei10:45FC Weesp JO13-2 - BVV '31 JO13-2
    18 mei12:00FC Weesp JO8-1 - Waterwijk asc JO8-4
    18 mei12:00FC Weesp JO14-2 - FC Aalsmeer JO14-2
    18 mei12:00FC Weesp JO8-2 - Abcoude fc JO8-4
    18 mei12:15FC Weesp JO13-3 - WV-HEDW JO13-4
    18 mei14:00FC Weesp JO19-1 - Hoogland JO19-4
    19 mei09:00Techniektraining cursus -
    19 mei09:30FC Weesp JO17-3 - IJburg AFC JO17-2
    19 mei09:30FC Weesp JO15-3 - AGB JO15-3
    19 mei11:30FC Weesp 4 - Ouderkerk sv. 5
    19 mei11:30FC Weesp Zondag 2 - AFC Quick 1890 2
    19 mei11:30FC Weesp JO17-2 - AS'80 JO17-3
    19 mei14:00FC Weesp 1 - Elinkwijk 1
    19 mei14:00FC Weesp JO19-1 Zondag - Alliance '22 sv. JO19-2
    23 mei20:30FC Weesp 3 - Olympia '25 2
    25 mei09:00FC Weesp JO12-1 - TOS-Actief JO12-2
    25 mei09:00FC Weesp JO9-2 - WV-HEDW JO9-2
    25 mei09:00FC Weesp JO9-1 - Zuidvogels HSV De JO9-1
    25 mei09:00FC Weesp JO11-1 - Graveland 's JO11-1
    25 mei09:00FC Weesp JO13-2007-1 - Altius JO13-2007-1
    25 mei10:30FC Weesp JO8-3 - Gooi 't sc JO8-2G
    25 mei10:30FC Weesp JO10-2 - Huizen JO10-3
    25 mei10:30FC Weesp JO13-1 - Zuidvogels HSV De JO13-2
    25 mei10:30FC Weesp mini's/kabouters -
    25 mei12:00FC Weesp JO10-4 - Sporting Almere JO10-3
    25 mei12:00FC Weesp JO10-5 - Zuidvogels HSV De JO10-4
    25 mei12:00FC Weesp MO13-1 - Nederhorst vv MO13-1
    25 mei13:30FC Weesp MO15-1 - Kadoelen sv. MO15-3
    25 mei14:30FC Weesp 1 - TOS-Actief 1
    26 mei09:00Techniektraining cursus -
    26 mei11:30FC Weesp JO17-1 - KDO sv JO17-1
    26 mei11:30FC Weesp JO15-1 - KDO sv JO15-1
    26 mei14:00FC Weesp 3 - Waterwijk asc 4
    1 jun.09:00Jeugd O8 t/m O12 - op 4 velden
    1 jun.13:00Jeugd O8 t/m O12 - op 4 velden
    2 jun.09:00Techniektraining cursus -
    2 jun.11:30FC Weesp JO17-3 - TOS-Actief JO17-3
    8 jun.10:00Horecatoernooi - op veld 2ab en 3ab
    9 jun.09:00Optie-Techniektraining cursus -
    16 jun.09:00optie: Techniektraining cursus -
    16 jun.10:00Jeugdtoernooi O13 en O14 - op 4 velden
    22 jun.09:00FC Weesp jeugdspelers - FC Weesp ouders
    23 jun.11:30Toernooi O7-O8 WMM - tot circa 13.30 uur
    23 jun.14:00FC Weesp combinatie - Golden Boys AjaxA1
  • Programma uitwedstrijden

    DatumTijdWedstrijdInfo
    24 apr.20:00NVC O23 - FC Weesp O23
    28 apr.10:00Diemen sv. JO17-2 - FC Weesp JO17-1
    28 apr.12:30Koninklijke HFC JO15-2 - FC Weesp JO15-1
    4 mei09:00AS'80 JO10-5 - FC Weesp JO10-2
    4 mei09:00Graveland 's JO9-2 - FC Weesp JO9-3
    4 mei10:00Hooglanderveen JO8-3 - FC Weesp JO8-1
    4 mei12:00BVV '31 JO10-1 - FC Weesp JO10-3
    4 mei12:45Dijk De asv JO10-3 - FC Weesp JO10-4
    5 mei11:15TOS-Actief 5 - FC Weesp 4
    5 mei12:00Ouderkerk sv. JO15-1 - FC Weesp JO15-1
    10 mei20:30Buitenboys sc. 35+1 - FC Weesp 35+1
    10 mei20:50Muiderberg sc. 35+1 - FC Weesp 35+1
    11 mei08:45Buitenboys sc. JO14-1 - FC Weesp JO14-1
    11 mei08:45Buitenboys sc. JO10-7 - FC Weesp JO10-3
    11 mei09:00Forza Almere JO13-1 - FC Weesp JO13-3
    11 mei09:00Buitenboys sc. JO9-9 - FC Weesp JO9-3
    11 mei09:00OSV JO9-4 - FC Weesp JO9-4
    11 mei09:30Almere FC JO13-2 - FC Weesp JO13-2
    11 mei10:00Zuidvogels HSV De JO10-1 - FC Weesp JO10-1
    11 mei10:15Sporting Almere JO8-2 - FC Weesp JO8-1
    11 mei11:00AS'80 JO8-8 - FC Weesp JO8-2
    11 mei11:15Buitenboys sc. JO11-2 - FC Weesp JO11-2
    11 mei11:30Graveland 's JO14-2 - FC Weesp JO14-2
    11 mei12:30Huizen JO19-3 - FC Weesp JO19-1
    11 mei14:30AS'80 JO11-10 - FC Weesp JO11-3
    12 mei12:00Diemen sv. 2 - FC Weesp Zondag 2
    12 mei12:45Waterwijk asc 5 - FC Weesp 4
    12 mei13:15AFC JO17-5 - FC Weesp JO17-3
    12 mei14:00PVCV 1 - FC Weesp 1
    12 mei14:30Waterwijk asc JO19-1 - FC Weesp JO19-1 Zondag
    18 mei08:30Eemnes JO9-1 - FC Weesp JO9-1
    18 mei08:30Sporting Almere JO10-4 - FC Weesp JO10-2
    18 mei08:30TOV JO8-3 - FC Weesp JO8-3
    18 mei09:00Meer De sv. JO9-1 - FC Weesp JO9-2
    18 mei09:30Almere FC JO12-4 - FC Weesp JO12-1
    18 mei09:30RKDES JO11-1 - FC Weesp JO11-1
    18 mei10:00Overbos sv. MO13-2 - FC Weesp MO13-1
    18 mei10:00IJburg AFC JO10-8 - FC Weesp JO10-4
    18 mei10:05GeuzenMiddenmeer JO10-5 - FC Weesp JO10-5
    18 mei10:15Focus 07 JO13-2007-1 - FC Weesp JO13-2007-1
    18 mei12:00Loosdrecht JO13-2 - FC Weesp JO13-1
    18 mei15:00Sporting Martinus MO15-1 - FC Weesp MO15-1
    19 mei10:30Soest SO VR2 - FC Weesp VR1
    19 mei11:00Laren 99 sv 2 - FC Weesp 3
    19 mei12:00RODA '23 Rksv JO17-1 - FC Weesp JO17-1
    19 mei14:00DCG Rksv JO15-1 - FC Weesp JO15-1
    25 mei08:30Kockengen JO14-1 - FC Weesp JO14-2
    25 mei08:30AS'80 JO10-9 - FC Weesp JO10-3
    25 mei08:45WV-HEDW JO9-4 - FC Weesp JO9-4
    25 mei09:00Zuidvogels HSV De JO8-3 - FC Weesp JO8-1
    25 mei09:00Olympia '25 JO8-2 - FC Weesp JO8-2
    25 mei09:00Meer De sv. JO13-2 - FC Weesp JO13-3
    25 mei09:00AMVJ JO9-4 - FC Weesp JO9-3
    25 mei10:15NVC JO11-1 - FC Weesp JO11-2
    25 mei10:30Hooglanderveen JO10-2 - FC Weesp JO10-1
    25 mei11:00Eemnes JO13-2 - FC Weesp JO13-2
    25 mei12:45SDO JO11-4 - FC Weesp JO11-3
    25 mei15:00BFC JO19-2 - FC Weesp JO19-1
    26 mei09:00DSS JO15-4 - FC Weesp JO15-3
    26 mei10:00Buitenboys sc. JO17-3 - FC Weesp JO17-3
    26 mei11:30Elinkwijk 2 - FC Weesp Zondag 2
    26 mei14:00AFC Quick 1890 1 - FC Weesp 1
    26 mei14:00vv Zwanenburg JO19-1 - FC Weesp JO19-1 Zondag
    26 mei14:15Swift JO17-4 - FC Weesp JO17-2
    26 mei16:30ASV Arsenal 9 - FC Weesp 4
    1 jun.10:00Waterwijk asc JO9-3 - FC Weesp JO9-1