• KNVB wedstrijdprogramma thuis- en uitwedstrijden

    Hieronder vindt u het KNVB wedstrijdprogramma voor de komende weken.

    De overzichten zijn gesorteerd op datum en aanvangstijd:

    • Overzicht van de thuiswedstrijden
    • Overzicht van de uitwedstrijden

    De vrijdagavondveteranen spelen in toernooivorm telkens bij een van de deelnemende teams. Op zo'n avond worden alle poulewedstrijden dan op één complex gespeeld.

  • Programma thuiswedstrijden

    DatumTijdWedstrijdInfo
    18 okt.20:00FC Weesp 35+1 - Buitenboys sc. 35+4
    18 okt.20:00FC Weesp 35+2 - Buitenboys sc. 35+5
    18 okt.20:30FC Weesp 35+1 - Abcoude fc 35+1
    18 okt.20:30FC Weesp 35+2 - Diemen sv. 35+1
    19 okt.12:00FC Weesp MO15-1 - Buitenboys sc. MO15-2
    26 okt.09:00FC Weesp JO15-2 - Hooglanderveen JO15-3
    26 okt.10:00JO8 en JO9 toernooitje - onderling
    26 okt.10:30FC Weesp MO13-1 - Volendam (rkav) MO13-1
    26 okt.10:30JO7 en jonger onderling -
    26 okt.12:00FC Weesp JO13-1 - AFC JO13-3
    26 okt.12:15FC Weesp JO15-3 - Huizen JO15-4
    26 okt.14:00FC Weesp 2 - AMVJ 5
    26 okt.14:00FC Weesp 1 - CTO '70 vv 1
    27 okt.09:30FC Weesp JO17-3 - WV-HEDW JO17-4
    27 okt.11:30FC Weesp JO19-1 - Swift JO19-1
    27 okt.11:30FC Weesp 2 - Buitenveldert sc. 3
    27 okt.12:00FC Weesp VR1 - AFC VR1
    27 okt.13:30FC Weesp 4 - Zeeburgia avv 9
    27 okt.14:00FC Weesp 1 - Soest SO 1
    1 nov.20:00FC Weesp 35+1 - Waterwijk asc 35+1
    1 nov.20:30FC Weesp 35+1 - Buitenboys sc. 35+4
    1 nov.20:30FC Weesp 35+2 - Dijk De asv 35+2
    1 nov.21:00FC Weesp 35+2 - Buitenboys sc. 35+5
    2 nov.09:00FC Weesp JO13-2 - Buitenboys sc. JO13-2
    2 nov.10:30FC Weesp JO15-1 - FC Aalsmeer JO15-2
    2 nov.10:30JO7 en jonger onderling -
    2 nov.12:00FC Weesp JO14-1 - IVV JO14-1
    2 nov.12:30ST Weesp FC/Muiden SC 35+1 - AH'78 35+1
    2 nov.14:30ST Weesp FC/Muiden SC 45+1 - VVZ '49 45+1
    3 nov.09:00Techniektraining -
    3 nov.09:30FC Weesp JO17-4 - TABA afc JO17-2
    3 nov.11:30FC Weesp JO19-2 - AS'80 JO19-1
    3 nov.11:30FC Weesp JO17-1 - RODA '23 Rksv JO17-1
    3 nov.14:00FC Weesp 3 - GeuzenMiddenmeer 4
    9 nov.09:00FC Weesp JO15-2 - Altius JO15-2
    9 nov.10:30FC Weesp JO13-2 - Geinburgia sv. JO13-1
    9 nov.10:30JO7 en jonger onderling -
    9 nov.10:45FC Weesp JO13-1 - Sporting Almere JO13-2
    9 nov.12:15FC Weesp JO15-3 - Laren 99 sv JO15-2
    9 nov.14:00FC Weesp 2 - Meer De sv. 10
    9 nov.14:00FC Weesp MO15-1 - AS'80 MO15-1
    9 nov.14:00FC Weesp 1 - JOGA Fortius asv 1
    10 nov.09:00Techniektraining -
    10 nov.09:30FC Weesp JO17-4 - Sporting Martinus JO17-4
    10 nov.11:30FC Weesp JO19-2 - Waterwijk asc JO19-4
    10 nov.12:00FC Weesp VR1 - Roda '46 VR1
    10 nov.14:00FC Weesp 3 - Abcoude fc 4
    15 nov.20:00FC Weesp 35+2 - Dijk De asv 35+2
    15 nov.20:30FC Weesp 35+2 - Diemen sv. 35+1
    16 nov.09:00FC Weesp JO15-1 - ST Pancratius/Badhoevedorp JO15-2
    16 nov.10:30FC Weesp MO13-1 - AS'80 MO13-1
    16 nov.10:30JO7 en jonger onderling -
    16 nov.12:00FC Weesp JO14-1 - AMVJ JO14-1
    16 nov.14:00ST Weesp FC/Muiden SC 35+1 - EDO (U) 35+2
    16 nov.14:00ST Weesp FC/Muiden SC 45+1 - TOG 45+1
    16 nov.14:00FC Weesp MO17-1 - Ouderkerk sv. MO17-1
    17 nov.09:00Techniektraining -
    17 nov.09:30FC Weesp JO17-3 - Monnickendam JO17-1
    17 nov.09:30FC Weesp JO17-1 - Koninklijke HFC JO17-4
    17 nov.11:30FC Weesp 4 - Allen Weerbaar 2
    17 nov.11:30FC Weesp 2 - Meer De sv. 3
    17 nov.12:00FC Weesp VR1 - Domstad Majella VR1
    17 nov.14:00FC Weesp JO19-1 - Sporting Almere JO19-1
    23 nov.09:00FC Weesp JO15-2 - Eemnes JO15-2
    23 nov.10:30JO7 en jonger onderling -
    23 nov.10:45FC Weesp JO13-2 - BFC JO13-4
    23 nov.12:15FC Weesp JO14-1 - Marken sv. JO14-1
    23 nov.12:30ST Weesp FC/Muiden SC 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+1
    23 nov.14:00FC Weesp MO17-1 - Abcoude fc MO17-1
    23 nov.14:30ST Weesp FC/Muiden SC 45+1 - DRC 45+1
    24 nov.09:00Techniektraining -
    24 nov.09:30FC Weesp JO17-1 - Overbos sv. JO17-1
    24 nov.11:30FC Weesp 4 - Nederhorst vv 3
    24 nov.14:00FC Weesp 3 - Zeeburgia avv 7
    24 nov.14:00FC Weesp 1 - KDO sv 1
    30 nov.09:00FC Weesp JO13-1 - DRC JO13-1
    30 nov.10:30JO7 en jonger onderling -
    30 nov.10:45FC Weesp JO15-2 - SDO JO15-3
    30 nov.12:00FC Weesp JO15-3 - BVV '31 JO15-2
    30 nov.12:30FC Weesp MO13-1 - Meer De sv. MO13-1
    30 nov.14:00FC Weesp 2 - Overbos sv. 4
    30 nov.14:00FC Weesp 1 - Ouderkerk sv. 1
    30 nov.14:00FC Weesp MO15-1 - Gooi 't sc MO15-2
    1 dec.09:00Techniektraining -
    1 dec.09:30FC Weesp JO17-3 - Diemen sv. JO17-4
    1 dec.09:30FC Weesp JO17-4 - Waterwijk asc JO17-6
    1 dec.11:30FC Weesp JO19-1 - Zeeburgia avv JO19-1
    7 dec.10:30JO7 en jonger onderling -
    7 dec.12:00FC Weesp JO14-1 - Westzaan JO14-1
    7 dec.14:00ST Weesp FC/Muiden SC 35+1 - Almere FC 35+1
    7 dec.14:00ST Weesp FC/Muiden SC 45+1 - Real Sranang sv. 45+2
    7 dec.14:00FC Weesp MO17-1 - Kadoelen sv. MO17-4
    8 dec.09:00Techniektraining -
    8 dec.09:30FC Weesp JO17-3 - Ouderkerk sv. JO17-2
    8 dec.09:30FC Weesp JO17-1 - Waterwijk asc JO17-2
    8 dec.11:30FC Weesp 4 - GeuzenMiddenmeer 6
    8 dec.11:30FC Weesp 2 - Roda '46 3
    8 dec.14:00FC Weesp 3 - Geinburgia sv. 2
    8 dec.14:00FC Weesp 1 - RODA '23 Rksv 1
    14 dec.10:30FC Weesp MO15-1 - AFC IJburg MO15-3
    14 dec.14:00FC Weesp 1 - RKAVIC 1
    15 dec.09:00Techniektraining -
    18 jan.14:00FC Weesp 2 - JOS Watergraafsmeer 11
    19 jan.09:00Techniektraining -
    25 jan.14:00FC Weesp 2 - DVVA csv. 13
    26 jan.11:30FC Weesp 2 - ASV Arsenal 3
    26 jan.11:30FC Weesp 4 - AS'80 5
    26 jan.14:00FC Weesp 3 - Kampong 11
    26 jan.14:00FC Weesp 1 - DIOS sv. 1
    1 feb.14:00FC Weesp 1 - Sporting Martinus 1
    1 feb.14:00FC Weesp 2 - Muiden sc. 2
    2 feb.14:00FC Weesp 3 - AS'80 4
    8 feb.14:00ST Weesp FC/Muiden SC 35+1 - Breukelen FC 35+1
    8 feb.14:00ST Weesp FC/Muiden SC 45+1 - De Wherevogels 45+1
    9 feb.11:30FC Weesp 4 - Batavia '90 4
    9 feb.11:30FC Weesp 2 - Kampong 4
  • Programma uitwedstrijden

    DatumTijdWedstrijdInfo
    18 okt.21:00Waterwijk asc 35+1 - FC Weesp 35+1
    18 okt.21:00Dijk De asv 35+2 - FC Weesp 35+2
    19 okt.08:45NiTA JO15-1 - FC Weesp JO15-2
    19 okt.14:00Forza Almere 1 - FC Weesp 1
    19 okt.14:00NVC JO19-1 - FC Weesp JO19-1
    20 okt.11:30Ankaraspor FC 2 - FC Weesp 2
    20 okt.14:00Zeeburgia avv 1 - FC Weesp 1
    23 okt.20:00Limmen VR2 - FC Weesp VR1
    26 okt.09:00SDO JO13-3 - FC Weesp JO13-2
    26 okt.10:30TOS-Actief MO17-1 - FC Weesp MO17-1
    26 okt.12:30Spaarnwoude sv. JO14-1 - FC Weesp JO14-1
    26 okt.13:00Waterwijk asc JO15-2 - FC Weesp JO15-1
    26 okt.14:30Muiderberg sc. 45+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    26 okt.14:30EDO (U) 35+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 35+1
    27 okt.09:30KDO sv JO17-2 - FC Weesp JO17-1
    27 okt.12:15Buitenboys sc. JO19-2 - FC Weesp JO19-2
    27 okt.14:00Wasmeer 4 - FC Weesp 3
    27 okt.15:30AFC JO17-7 - FC Weesp JO17-4
    1 nov.21:00Abcoude fc 35+1 - FC Weesp 35+1
    1 nov.21:30Diemen sv. 35+1 - FC Weesp 35+2
    2 nov.10:00Huizen MO15-2 - FC Weesp MO15-1
    2 nov.10:15CSW JO15-2 - FC Weesp JO15-2
    2 nov.10:30Meer De sv. JO13-1 - FC Weesp JO13-1
    2 nov.13:00Graveland 's JO15-2 - FC Weesp JO15-3
    2 nov.13:00AFC IJburg MO13-3 - FC Weesp MO13-1
    2 nov.14:30TOS-Actief 1 - FC Weesp 1
    3 nov.11:15AS'80 JO17-1 - FC Weesp JO17-3
    3 nov.12:30Meer De sv. JO19-1 - FC Weesp JO19-1
    3 nov.12:45Waterwijk asc 3 - FC Weesp 4
    3 nov.13:00Swift 5 - FC Weesp 2
    3 nov.14:00Hooglanderveen 1 - FC Weesp 1
    9 nov.08:30AS'80 MO17-2 - FC Weesp MO17-1
    9 nov.08:45RCZ JO14-2 - FC Weesp JO14-1
    9 nov.11:30Vecht de JO15-1 - FC Weesp JO15-1
    9 nov.12:15RODA '23 Rksv MO13-2 - FC Weesp MO13-1
    9 nov.12:30Breukelen FC 35+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 35+1
    9 nov.14:00De Wherevogels 45+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    10 nov.09:15Abcoude fc JO17-2 - FC Weesp JO17-3
    10 nov.11:00Batavia '90 4 - FC Weesp 4
    10 nov.11:00ASV Arsenal JO17-2 - FC Weesp JO17-1
    10 nov.12:30Kampong 4 - FC Weesp 2
    10 nov.14:00Ouderkerk sv. JO19-1 - FC Weesp JO19-1
    10 nov.14:00Pancratius Rksv 1 - FC Weesp 1
    15 nov.21:00Buitenboys sc. 35+5 - FC Weesp 35+2
    16 nov.09:00Almere FC JO13-3 - FC Weesp JO13-2
    16 nov.10:45Almere FC JO13-2 - FC Weesp JO13-1
    16 nov.12:00Waterwijk asc MO15-2 - FC Weesp MO15-1
    16 nov.12:30Huizen JO15-3 - FC Weesp JO15-2
    16 nov.15:00Abcoude fc 3 - FC Weesp 2
    17 nov.11:30De Wherevogels JO17-1 - FC Weesp JO17-4
    17 nov.12:00DIOS sv. JO19-3 - FC Weesp JO19-2
    17 nov.14:30Kampong 11 - FC Weesp 3
    23 nov.11:30CTO '70 vv JO15-1 - FC Weesp JO15-1
    23 nov.12:00Eemnes JO15-3 - FC Weesp JO15-3
    23 nov.13:00AFC IJburg JO13-2 - FC Weesp JO13-1
    23 nov.13:15Kadoelen sv. MO13-3 - FC Weesp MO13-1
    23 nov.14:00Eemnes MO15-2 - FC Weesp MO15-1
    23 nov.14:30Hertha 1 - FC Weesp 1
    23 nov.16:30FC Amsterdamse Bos 8 - FC Weesp 2
    24 nov.09:45Ouderkerk sv. JO17-3 - FC Weesp JO17-3
    24 nov.10:15Buitenveldert sc. JO19-1 - FC Weesp JO19-1
    24 nov.10:30Hoogland VR2 - FC Weesp VR1
    24 nov.12:00Ouderkerk sv. JO19-4 - FC Weesp JO19-2
    24 nov.14:00Spirit 30 (SC) JO17-2 - FC Weesp JO17-4
    30 nov.10:00FC Amsterdam JO15-2 - FC Weesp JO15-1
    30 nov.11:00GeuzenMiddenmeer MO17-2 - FC Weesp MO17-1
    30 nov.11:30KFC JO14-3 - FC Weesp JO14-1
    30 nov.12:45AS'80 JO13-5 - FC Weesp JO13-2
    30 nov.14:30Waterwijk asc 45+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    30 nov.14:30Zuidvogels HSV De 35+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 35+1
    1 dec.11:30TOG 2 - FC Weesp 2
    1 dec.12:00BFC 2 - FC Weesp 4
    1 dec.14:00DWS afc 1 - FC Weesp 1
    1 dec.14:35Meer De sv. 6 - FC Weesp 3
    7 dec.10:15Diemen sv. JO13-2 - FC Weesp JO13-1
    7 dec.11:00Nederhorst vv JO13-1 - FC Weesp JO13-2
    7 dec.11:30Hoogland JO15-3 - FC Weesp JO15-3
    7 dec.12:15Victoria JO15-4 - FC Weesp JO15-2
    7 dec.12:30Soest SO MO15-1 - FC Weesp MO15-1
    7 dec.14:15Sporting Martinus MO13-2 - FC Weesp MO13-1
    7 dec.14:30Real Sranang sv. 1 - FC Weesp 1
    7 dec.16:30WV-HEDW 21 - FC Weesp 2
    8 dec.11:00Sporting Martinus JO19-1 - FC Weesp JO19-1
    8 dec.11:30KFC JO17-1 - FC Weesp JO17-4
    14 dec.11:00Legmeervogels MO13-1 - FC Weesp MO13-1
    14 dec.14:30JOS Watergraafsmeer 11 - FC Weesp 2
    15 dec.14:00Koninklijke HFC JO19-3 - FC Weesp JO19-2
    15 dec.14:00HBC 1 - FC Weesp 1
    18 jan.14:00Almere FC 35+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 35+1
    18 jan.14:30DRC 45+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    19 jan.11:00Nederhorst vv 3 - FC Weesp 4
    19 jan.15:15GeuzenMiddenmeer 4 - FC Weesp 3
    25 jan.10:30EDO (U) 35+2 - ST Weesp FC/Muiden SC 35+1
    25 jan.14:30TOG 45+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    25 jan.15:00TOG 1 - FC Weesp 1
    1 feb.14:30Kampong 35+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 35+1
    1 feb.17:00Rivierwijkers 45+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 45+1
    2 feb.11:30NFC 2 - FC Weesp 2
    2 feb.14:00Geinburgia sv. 3 - FC Weesp 4
    2 feb.14:00Theole 1 - FC Weesp 1
    8 feb.10:30Meer De sv. 10 - FC Weesp 2
    8 feb.14:45JOGA Fortius asv 1 - FC Weesp 1
    9 feb.11:00Abcoude fc 4 - FC Weesp 3
    9 feb.14:00Soest SO 1 - FC Weesp 1