• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumTijdDetails
    FC Weesp VR1Domstad Majella VR117 nov.12:00
    Hoogland VR2FC Weesp VR124 nov.10:30
  • Poule programma beker

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Weesp VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1FC Weesp VR1220076
    2GeuzenMiddenmeer VR12101-13
    3WV-HEDW VR12002-60

    Poulestanden FC Weesp VR1 (B2810 Vrouwen beker zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Limmen VR2110023
    2FC Weesp VR11001-20

    Poulestanden FC Weesp VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Roda '46 Vr165011315
    2Sporting '70 VR244001412
    3FIT avv VR154011712
    4AFC VR15320311
    5Hoogland VR2530279
    6FC Weesp VR16204-56
    7Soest SO VR26123-85
    8Rivierwijkers VR15104-103
    9Meern De Vr15104-113
    10SVO Krommerijnstreek VR23021-52
    11Domstad Majella VR14004-150
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Lorent, RobienOverige stafTeammanager