• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumTijdDetails
    Hoogland VR2FC Weesp VR122 nov.10:30
    FC Weesp VR1Monnickendam VR129 nov.12:00
  • Poule programma beker

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Weesp VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Saestum VR1220076
    2FC Weesp VR1210123
    3Hercules Vr12002-90

    Poulestanden FC Weesp VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Sloterdijk avv. VR1330089
    2GeuzenMiddenmeer VR1330059
    3WV-HEDW VR13201106
    4Pancratius Rksv VR1320186
    5Monnickendam Vr14202-86
    6Hoogland VR22101-23
    7FIT avv VR1310283
    8Purmerland VR13102-33
    9Saenden Vr13102-63
    10Hercules Zaandam sc VR14103-53
    11FC Weesp VR13003-150
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Lorent, RobienOverige stafTeammanager